Coaching

Selin Özçağlı

Selin İstanbullu Özçağlı, hem eğitim ve hem kariyer hayatıyla öne çıkan Türkiye’de ve diğer birçok ülkede önde gelen işletmeler için çalışmış bir İnsan Kaynakları uzmanıdır. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi olup, özellikle Gestalt ve Jungian Koçluk konusunda yetkinlikleri olan ICF onaylı profesyonel bir koçtur. Points of You Akademi – Points of You Explorer ve Deep Democracy, Lewis Method gibi sertifikasyon programlarını başarıyla tamamlamıştır. Özçağlı, aktif bir üyesi olduğu Chartered Institute of Personnel Development/Personel ve Gelişim Enstitüsü (CIPD)’den İnsan Kaynakları üzerine Seviye 5 Diploması sahibidir. Nitelikli eğitim ve öğrenim hayatının yanı sıra, iş dünyasında da sayısız başarıya imza atan Selin Özçağlı, kariyerine Yiyecek & İçecek proje lideri olarak Amerika’da GHM Otel’de başlamış ve daha sonra Rusya St. Petersburg Four Seasons Otel İK yönetim kadrosunda uzun yıllar çalışmıştır. 2015 ve 2017 yılları arasında İstanbul Four Seasons Otel’de İK bölümünde Yönetici Asistanı olarak çalıştıktan sonra, Beyrut Four Seasons Otel’de İK departmanı yöneticisi olmuştur. Uluslararası başarılı kurumsal kariyerine 2018’de İstanbul’a dönerek ve koçluk, eğitim ve danışmanlık servisleri vererek devam etmiş, 2019 yılında ise İngiltere’ye yerleşmiştir. Öğrenmeyi ve eğitimin her iki tarafında da bulunarak kendini geliştirmeyi ilke edinmiş olan Sayın Özçağlı 2021 yılında İngiltere Jungian Koçluk Okulu’nun akademik kadrosunda da Asistan Eğitmen olarak yer almıştır. İnsan Kaynakları, Öğrenme Gelişimi, Yönetici Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Kariyer Yönetimi gibi birçok alanda uzmanlık sahibidir.

Pelin Büyüksaraç

Pelin İstanbullu Büyüksaraç, Baruch Koleji Endüstriyel/Örgüt Psikolojisi Yüksek Lisans Derecesine sahip bir Organizasyon ve Liderlik Geliştirme Uzmanıdır. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümlerinde çift ana dal yaparak tamamlayan Büyüksaraç, Personel ve Gelişim Enstitüsü/Chartered Institute of Personnel Development (CIPD) onaylı Organizasyon Tasarım ve Geliştirme Seviye 7 diplomasına da sahiptir. Ayrıca, Points of You – Eğitim ve Gelişim için Yaratıcı Araçlar; Deep Democracy Lewis Method Seviye 4 – Kolaylaştırma, Uyuşmazlık Çözümleri, Kaynaştırma, Çeşitlilik; Erickson Uluslararası Profesyonel Koçluk gibi sayısız kurs ve sertifikasyon programını da başarılarının arasına eklemiştir. Çalışma hayatına Amerika’da bir iş danışmanlık şirketi olan Arthur Andersen Business Consulting’de İşe Alım bölümünde stajyer olarak başlamış, daha sonra aynı şirkette danışman olmuştur. City University of New York’da Psikoloji departmanında Araştırma Görevlisi olarak bulunmuş, ilerleyen yıllarda ise İstanbul Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi’nde Değerlendirme ve Açık Kayıtlar Yöneticisi olarak çalışmıştır. Uluslararası kariyerini bir adım öne taşımak üzere Zürih Pleiner & Partner şirketinde Uzman Danışman olarak işe başlamış, yönetim pozisyonları ve üst düzey uzman rolleri için arama ve seçim süreçlerinde danışanlarını desteklemiştir. Birçok kişinin kendini ve iş hayatını geliştirmesi için önemli dokunuşlarda bulunan Sayın Büyüksaraç 2015 yılında Londra’ya taşınmıştır ve; İş Geliştirme, Liderlik, Ekip Yönetimi, Kariyer Koçluğu, Kariyer Yönetimi gibi birçok İK ve Psikoloji alanında danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Birleşik Krallık’ta çalışmak isteyen ancak kariyerini ne yönde geliştirmesi gerektiğinden emin olamayan çalışanlar için en doğru kariyer planlaması ile en doğru işe ulaşmaları için uzman ekibimiz destek hazırdır. Kariyer planlaması, nitelik ve iş uyumu konuları başta olmak üzere CV düzenlemeden, LinkedIn profili oluşturmaya, iş görüşmeleri hazırlıklarından yeni işinize alışma programlarına kadar detaylı ve verimli servisler sunuyoruz. Mevcut işinizi/pozisyonunuzu ilerletmek, sektörünüzde sağlam adımlar atmak, farklı kültürlere aşina olurken global dünyada kariyerinizi geliştirmek ve size özel belki sizin atladığınız küçük detayları yakalayabilmek için sizlere rehberlik ediyoruz. Profesyonelliğin iş birliğine açık olmakla başladığının farkındayız. Bu sebeple, kariyer hedeflerinize ulaşmak, yurtdışı iş fırsatlarını değerlendirmek, yeni işinize uyum sağlamak, motivasyonunuzu, verimliliğinizi ve öğrenme kabiliyetinizi arttırmak, işinize ve hatta hayata karşı bakış açınızı farklılaştırmak isterseniz; sizi en minik ayrıntılardan başlayarak bilgilendiren ve büyük resmi görmenize olanak sağlayan bir danışmanlık hizmeti serüveni ile Visavis Kariyer Ekibi yanınızda.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

KARİYER KOÇLUĞU

 • Genel kariyer koçluğu
 • İş görüşmesi koçluğu
 • İş ve çalışan uyum desteği
 • CV, Ön yazı, LinkedIn vb. mesleki profil geliştirme desteği
 • Kariyer değişimi
 • Girişimcilik koçluğu
 • Yönetici programları

Eğitim

 • Liderlik gelişimi
 • Kişisel gelişim
 • Mesleki beceri gelişimi

Danışmanlık

 • Organizasyon gelişimi ve tasarımı
 • İnsan Kaynakları
 • İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri Uygulamaları
 • Geçiş Süreci/Değişim

Koçluk Hizmetleri hakkında bilgi almak için bize yazın!

Coaching Hizmetleri Hk.
First
Last