Uygunluk Değerlendirme Formu

1Genel Bilgilendirme
2Başvuru Tipi
3Başvuru Amacınız
4Başvuru Engeli
5Ön izleme
6Sonuç

UYGUNLUK DEĞERLENDİRMESİ

Türk pasaportuna sahip olup, İngiltere'ye seyahat etmek isteyenler başvurular yaparak izin istemek durumundadırlar. Bu izinin onaylanması için bir dizi uygunluk kriterinin sağlanması gerekir. Bu nedenle bir başvurunun olumlu mu olumsuz mu sonuçlanacağını bilmek; detaylı bilgi birikimi gerektirebilir. Bir çok özel durumda başvuru sahibinin dikkatli bir danışmanlığa ihtiyacı olacaktır.
Bu uygunluk değerlendirmesi, sadece Türk pasaportu sahipleri için, fakat bir çok oturum şekli için uygun olup olamayabileceğinizi test etmek amacıyla dizayn edildi. İngiltere göç hukukuna ait geniş külliyatın tamamını değerlendirerek oluşturulmuş bu form size genel bir bilgi verebilir. Ancak kesin bir sonuç vermeyecektir. Herhangi bir vizeye kesin olarak kabul edileceğinize veya o vizeden kesin olarak red alacağınıza dair bir sonuca ulaşmanıza yardımcı olmayacaktır.
Formu tamamladıktan sonra elde edeceğiniz sonuca göre uygun vize tiplerine yönlendirilerek bilgi edinmenize yardımcı olabiliriz. Bu form ile bize ulaştığınızda ise çok az ek bilgi ile sorularınızı yanıtlayabilir, en uygun başvuru için sizi kolaylıkla yönlendirebiliriz.
Farklı tercihler ile formu birkaç kez doldurabilir böylece bir çok alternatif vize rotası hakkında sonuca varabilirsiniz.