Beril Gürdap

Avukat
  • Unvan :
    Avukat

Beril Gürdap göçmenlik hukuku alanında deneyimli ve başarılı bir vaka çalışanıdır. Visavis LTD’de yönetici olarak görev yapmaktadır ve Birleşik Krallık göçmenlik hukuku alanında önemli bir deneyim elde etmiştir.
Global Talent (üstün yetenekli göçmen) başvurularında tüm konuya hakimiyetiyle üstün bilgi birikimini sürekli yeni taleplere yansıtarak elde etmiş olduğu deneyimi sürekli zenginleştiren Gürdap, aynı zamanda UK Vatandaşlığı, Türk İş Vizesi, Aile Vizesi gibi çeşitli göç süreçlerinde müşterilere rehberlik etmekte uzmanlaşmıştır. Bunun yanı sıra, Birleşik Krallık’taki göçmenlik hukukunun inceliklerini derinlemesine anlamış ve müşterilere başvuru süreci boyunca net rehberlik ve destek sunarak olumlu geri bildirimler almıştır.

Eğitim hayatında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden teşekkürlerle mezun olan Beril Gürdap, bu süreçte Hukukta Kariyerler Kulübü Genel Sekreteri olarak da aktif rol almıştır. Türkiye Rekabet Kurumu’nda staj yaparak 4054 Sayılı Kanun kapsamında çeşitli çalışmalar yapmıştır. Av. Beril Gürdap güçlü bir analitik yeteneğe ve detay odaklı bir çalışma disiplinine sahiptir. Mükevkillerini bu doğrultuda titiz çalışarak ekibiyle birlikte doğru yönlendirir. Ayrıca, etkili iletişim ve ekip çalışması becerileriyle ön plana çıkan Gürdap, zaman yönetimi konusunda da başarılıdır.

Native şeklde Türkçe ve İngilizce dillerine hakimdir. Ayrıca, güvenilir bir kamu konuşmacısıdır ve hem yazılı hem de sözlü iletişimde etkili bir şekilde iletişim kurabilmektedir. Beril, müşterilerine karşı dürüst, adaletli ve yardımsever bir yaklaşım benimsemekte ve her zaman en iyi hizmeti sunmaya odaklanmaktadır.
VisAVis Danışmanlık hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak veya Beril hanıma ulaşmak için berilg@visavisuk.com adresinden talebinizi ileterek iletişime geçebilirsiniz.