Finans

Finans

Visavis Finans Ekibi, güçlü ve uzun soluklu ilişkiler kurmanın önemini kavrar ve bu doğrultuda danışanları için en efektif çözümleri iş birliği içinde üretir. Çeşitli sektörlerde edindiği deneyimle ve yenilikçi, esnek, verimli, detay odaklı yaklaşımıyla ihtiyaçlarınızı analiz ederek size özel eşsiz fırsatlar sunar. Süreç içerisinde doğru uzmanlarla çalışma konusunda yönlendirmeleri yaparak, teknolojinin avantajlarından yararlanarak, danışman – danışan ilişkisine verdiği önemle atılan her adımı sizlerle paylaşarak, mümkün olan en kısa süre içinde taleplerinize ve sorularınıza yanıt getirir. Kredilendirme konusundaki ayrıntılı yaklaşımı ve eksiksiz, rekabetçi kredi çözümleri sayesinde, en standart hizmetten en büyük projelere kadar birçok alanda aradığınız finansal desteği sağlayabilir.

Hizmet skalası gerek ticari gerek şahsi çözümler noktasında oldukça geniş olan Visavis Finans Ekibi; isteklerinize ve ihtiyacınıza uygun hizmetler sunan doğru uzmanlarla sizi biraraya getirerek doğrudan çözüm odaklı çalışır. Yatırımcıların ve girişimcilerin doğru adımları atabilmesi için yardımcı olmak temel hedefidir.

Danışanlarımızın kıymetli zamanı finans ekibimiz için en öncelikli meseledir; bu sebeple, en uygun bankaları bulmaya, piyasadaki tüketici finansman şirketlerini araştırmaya, leasing şirketleri ile iletişim kurmaya; kısacası sürecinizi minimum güçlükle pürüzsüz halledebilmek adına gereken tüm görevleri ve yönlendirmeleri yapmaya hazır bir kadroyla karşınızdayız.

Finans

Hizmetlerimiz

Visavis Finans Ekibi, güçlü ve uzun soluklu ilişkiler kurmanın önemini kavrar ve bu doğrultuda danışanları için en efektif çözümleri iş birliği içinde üretir.

Mortgage Servislerimiz

  • Standart Köprü Kredisi
  • Gayrimenkul Yenileştirme Köprü Kredileri
  • Yatırım Mülkleri İçin Köprü Kredisi
  • Açık Artırmalar İçin Köprü Kredisi

Bankacılık & Finans Servislerimiz

  • Finansal Dokümantasyon Hazırlama ve Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
  • Banka Müzakere Hizmetleri
  • Yatırım Hesabı Açılması Danışmanlık ve Müzakere Hizmetleri

Finans Hizmetleri hakkında bilgi almak için bize yazın!

Finans/Yatırım Danışmanlığı Hk.
First
Last