Eğitim

Sedanur Mills

Sedanur Mills gerek eğitim hayatı gerek 16 yılı aşkın tecrübesiyle İngilizce ve Türkçe eğitim sektöründe öncü bir akademisyen, danışman ve dilbilimcidir. 2015’ten bu yana İngiltere’de hizmetlerine devam eden Mills, birçok öğrencinin uygun koşullarda dilediği eğitimi almasını sağlamış ve bu sayede sayısız kişinin eğitim ve kariyer hayatına rehber olmuştur.

Lisans eğitimini İngiliz Dili ve Edebiyatı, karşılaştırmalı yabancı dil öğrenme stratejileri üzerine çalıştığı yüksek lisans eğitimini ise Yabancı Dil olarak Türkçe alanında başarıyla tamamlayan Sedanur Mills; İngilizce öğretmenliği hususunda uluslararası geçerliliği olan, İngiltere Cambridge Üniversitesi onaylı CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults) ve DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults) sertifikalarının da sahibidir.

Sedanur Mills’in eğitim danışmanlığı hizmetleriyle eş zamanlı yürüttüğü bir akademik kariyeri de bulunmaktadır. 2017 yılından bu yana King’s College Londra’da ve 2019’dan itibaren de Londra Royal Holloway Üniversitesi’nde Akademik İngilizce eğitimi vermektedir. Bu iki eğitim kurumunda lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki öğrencilere İngilizce dil eğitimi sağlayan Sayın Mills, eğitmen ve danışman olarak hizmet sunmakta, çocuklardan yetişkinlere her yaştan öğrencinin eğitim hayatını birçok alanda destekleyerek bir adım öne taşımaktadır.  İngilizce ve Türkçe dillerine hakimiyeti ve sektördeki tecrübesi ile bilişsel öğrenme, eğitimde teknoloji, çok dilli çocuk yetiştirmek, dil edinimi ve öğrenme stratejileri gibi birçok alanda takdire değer hizmetler sunmaktadır.

Sedanur Mills, öğrencilerinin ve danışanlarının hem sosyal hem de eğitim hayatını derinden etkileyen bir yapıtaşı olan İngilizce dil eğitimini İngiltere’de bulunan ilgili kurumlar veya kişinin seviyesine göre planlanmış özel dersler aracılığıyla pürüzsüz bir şekilde sağlamaktadır. Ayrıca, Birleşik Krallık’ta üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin Home Fee’den yararlanmasına öncülük ederek, eğitim masraflarına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Birleşik Krallık’taki üniversite eğitim ücreti, öğrencinin ‘yabancı öğrenci’ veya ‘yerleşik öğrenci’ olma durumuna göre değişmektedir. Yabancı öğrenciler için belirlenen ücretler yerleşik öğrencilere göre daha fazladır. Visavis aracılığıyla Sedanur Hanım’dan alacağınız eğitim danışmanlığı kapsamında yabancı öğrenci statüsünde olsanız dahi yerleşik öğrenci ücretlendirmesini ödeme ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu sayede Home fee olarak da bilinen ücreti ödeyerek okul kaydınızı gerçekleştirebilir, %40’a varan bir indirimden yararlanabilirsiniz

Eğitim

Hizmetlerimiz

Sayın Mills, değerli Visavis danışanlarına yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile hizmet sunmaya hazır. Birleşik Krallık’ta üniversite ve dil eğitimi dahil en nitelikli, güncel ve uygulanabilir eğitim danışmanlık faaliyetlerimizi öğrenmek ve detaylı bilgi edinmek için lütfen bizlerle iletişime geçin!

  • Dil Okulu İngilizce öğrenmek veya İngilizcesini geliştirmek amacıyla Birleşik Krallık’taki bir dil okuluna gelmek isteyen danışanlarımız içindir. Seviyeniz, becerileriniz ve istekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda sizin için en doğru okulu konunun uzmanları belirleyebilir.
  • Lisans ve Yüksek Lisans Yerleştirmeleri Lisans veya yüksek lisans eğitimini Birleşik Krallık’ta almak isteyen öğrencilere en uygun fiyatla en nitelikli okullarda yerleştirme sağlıyoruz. Kabul aşamasından başlayarak her aşamada sizlere destek olmaktayız. Kaydı en uygun biçimde, yerleşik öğrenci ücretlendirmesi (home student) ile tamamlamanıza yardımcı olabiliriz.
  • CV ve Kişisel Beyan Düzenlemeleri Sizler için mevcut CV’nizi gözden geçirebilir, iş başvuruları için kullanacağınız kişisel beyanınızı düzenleyebiliriz.
  • Görüşme Hazırlığı İş görüşmeleri öncesinde gerekli tüm hazırlığı yaparak sizleri en doğru şekilde yönlendirebiliriz.
  • Çevrimiçi Dersler IELTS için İngilizce, Genel İngilizce, iş İngilizcesi gibi farklı alanlara odaklanarak birebir veya grup dersleriyle istediğiniz doğrultuda İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olabiliriz.
  • Çevrimiçi Okul Dersleri İlkokul, orta okul, lise, sınav hazırlıkları gibi farklı seviyelerde birebir verdiğimiz ayrıcalıklı derslerle öğrencilerin eğitim hayatına olumlu katkılar sağlayabiliriz.
  • Bilgilendirme/Danışmanlık İngiliz eğitim sistemi, sınav hazırlıkları, öğrenme serüveni, eğitim koçluğu gibi birden fazla alanda sizler için eğitim danışmanlığı sağlayabiliriz.

Eğitim danışmanlığı hakkında bilgi almak için bize yazın!

Eğitim Danışmanlığı Hk.
First
Last