Hakkımızda

VISAVIS Hakkında

English

VisAVis Danışmanlık; göç danışmanlığı konusunda sahip olduğu know-how ile sürekli doğru hizmet kalitesini korumaya adanmıştır. Bu uzmanlık temelde üç kaynaktan beslenmektedir. Şüphesiz bunların ilki eğitim. Visavis bünyesinde hizmet sunan ekibin sahip olduğu eğitimlerin başında göçmenlik hukuku eğitimi gelmektedir. İngiltere kanunları ile korunan göçmenlik danışmanlığı hizmeti, yalnız OISC ( Office of the immigration services commissioner ) tarafından ve sadece belirli bir eğitime ve tecrübeye sahip kişi ve kurumlara verilen bir yetki gerektirir. Bu yetkinin edinilmesi için İngiltere göç kanunlarına vakıf olmak ve bu kanunları güncel olarak takip etmek gerekmektedir. Firmamız Oisc 1 seviye lisansı ile İngiltere göç hizmetleri komiserliği tarafından regule edilmiştir.

İkinci kaynak ise tabi ki deneyim ve tecrübedir. Visavis  , uluslararası ekibiyle 10 yılı aşmış olan bir tecrübeyle yoğunlukla Türk girişimciler için başta Ankara Antlaşması olmak üzere; çeşitli oturum vizelerinde kişiye özel danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmekte, ve sürekli yeni tecrübe edinmektedir.

Son olarak, amatör ruhu koruyarak; her bir danışanımızın öyküsü ve ihtiyacını ayrı olarak değerlendirdiğimiz ve bu doğrultuda kişiye özel stratejilerle başvuru süreçlerini bir hayat serüveni olarak görme çabamız bizi bu uzmanlıkta sürekli gelişen bir yapıya dönüştürmektedir.

Sektörün en uzun soluklu danışmanlık şirketlerinden biri olan VisAVis; yüksek başarı oranı ve bugüne dek komsularınız olmasını sağladığı müvekkil kitlesi ile farkını net bir biçimde ortaya koymaktadır. Bu sorumlulukla sürekli değişen ihtiyaçları takip eden, doğru ihtiyaçları doğru çözüm ortaklarına yönelterek ağını geliştiren, ve insan kaynağına olan inancıyla tüm yatırımını bu yönde yapan Visavis, gücünü sizden almaya devam edecektir.

Profesyonel Danışmanlar

ile İngiltere oturum ve çalışma vizeleri

Kaliteli Servis Politikası

ile en iyi hizmeti sunma misyonu

Doğru ve güncel hizmet

ile hatasız, hızlı servis

Eşit ücret politikası

ile adil ve makul fiyatlandırma

Geri bildirim takibi

ile sürekli gelişme ve yenilenme
VISAVIS

Stratejik Danışmanlık

İngiltere oturum ve vize başvurularında ilk adımdan son adıma kadar, geliştirdiğimiz kişiye özel stratejileri uygulamakta, en doğru yol haritasını belirlemekte ve bu sayede başarıya ulaşmaktayız.

Vizyonumuz

Müvekkillerimize uzun soluklu bir yeniden yerleşim ve uygunluk partnerliği sağlayarak, rahat ve mutlu bir Göç Danışmanlığı hizmeti sunmak. Tüm vize tiplerinde, en güncel en doğru ve pratik hizmeti, mümkün olan en kısa sürede sağlamak. Tüm bu hizmetleri olabildiğince geniş bir topluluğa ulaştırırken, her hizmetin bireysel bir anlayış ve özen gerektirdiğini bir an olsun unutmamak.

Misyonumuz

Visavis, hali hazırda mevcut bilinirliği ile bir marka ve güvenenlerinin sayesinde bir referans adresi. Ancak hedefimiz Visavis’i birlikte yol aldığı kişilerle kurum kimliğinin ötesine, iyesi olduğunuzu hissettiğiniz bir yapıya dönüştürmek. Nerede ve nasıl olduğunu hep bildiğiniz bu oluşumun, mevcut yapısını, sizlerin edinme fırsatını sunduğunuz deneyimler ile inşa ettiğini biliyoruz. Misyonumuz; bu bilincin, Visavis’in ruhu olduğunu gösterebilmektir.

Partnerlik

Oturum vizeleri başvuru sürecinin ilk adımından sonuna kadar rehberlik düsturuyla, yıllar boyunca adanmış olduğumuz tecrübeleri, bizimle yola çıkan başarıya ulaşmış müşterilerimizin deneyimlerini, pratik bir patika izleme olanağı ile size aktarmak ve size uygun ideal çözümleri kararlaştırıp sizlerle takip ediyoruz. Birlikte yürümeye başlayıp, birlikte hedefe ulaşmak için güven ve çalışkanlığımızdan bir an ödün vermeyecek motivasyonumuzu, sürekli elde ettiğimiz sonuçlardan alıyoruz.

VISAVIS

Hizmet Rotası

Siz bu metni inceledikten sonra fiyatlandırmamızın ve ödeme şartlarımızın yer aldığı iş sözleşmemizi sizinle paylaşıyor olacağız. İş sözleşmemizi imzaladıktan sonra sürece başlayabiliriz. Fiyatlandırmamız sizin ve ailenizin başvurusunu Türkiye’de veya Birleşik Krallık’ta yönetmek, başvuran sayısı gibi ögelere göre değişiklik gösterebilir.

Sözleşmeniz size ulaştıktan ve siz sözleşmenizi imza ettikten sonra sizin için bir WhatsApp grubu kuracağız. Bu WhatsApp grubunda tüm ekip arkadaşlarımız ve yöneticilerimiz yer alacak, başvuru için gereken belgeleri detaylı olarak sizinle paylaşacağız. Ekip arkadaşlarımızdan biri sizinle ve başvuru dosyanızla birebir ilgilenecek. Vize başvurunuzu tamamlamak için vaat ettiğimiz süre bir ay olacaktır. Bu süre, yine bizim size yardımcı olacağımız İngilizce yeterliliğinizi ispat etmekle başlar.

Gereken belgeleri bize aktarabilmeniz için sizi hukuksal bir veri paylaşım sistemi olan Clio’ya kaydedeceğiz. Belgelerinizin ne kadarını yüklediğinizi takip etmenizi ve olabildiğince güvenli tutmanıza yardımcı olmak için Clio oldukça işlevsel bir sistemdir. Eksik bir belge olursa sizinle iletişime geçeceğiz ve gereken belgeleri talep edeceğiz.

Tüm belgeler toplandıktan ve gerekenler tarafımızca İngilizceye çevrildikten sonra başvuru formunuzu tamamlayabileceğiz. Dosyanızı çalışan arkadaşımız belgelerinizi dijital olarak Home Office sistemine yükleyecek ve başvuru sürecinizin son aşaması olarak yine bizim sürecini organize edeceğimiz bir parmak izi randevusuna katılacaksınız.

Bahsi geçen tüm aşamalarda ihtiyatla yanınızda bulunacağımızı ve başvurunuzu kendi başvurumuz gibi sahiplenerek özenle çalışacağımızı içtenlikle belirtmek isteriz.

 

Office of the Immigration
Services Commissioner
Register No: F202100232